GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

2018’de çıkan izlemeniz gereken 10 film!

Bu yazımızda 2018’de çıkan ve izlemenizi kesinlikle tavsiye ettiğimiz 10 filmi listeledik!

 

avengers infinity war movie poster ile ilgili görsel sonucu
Avengers: Infinity War

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı

Marvel hayranlarının ilk Avengers filminden beri beklediği film. Kaptan Amerika ve Iron Man arasında yaşanan olayların ardından bölünen kahramanlarımız birbirlerinden uzakta, sonsuzluk taşlarının peşine düşüp, dünyanın yarısını yok etmek isteyen Thanos’a karşı nefes kesici bir savaşa girerler.

 

Ä°lgili resim
Bohemian Rhapsody

Freddie Mercury’nin yaşam tarzının kontrolden çıkması ile çıkan iç çatışmaya ve yaşamını tehdit eden hastalığına rağmen Mercury’nin rock müzik tarihinin en büyük performanslarından birinde gruba nasıl liderlik ettiği anlatılıyor.

 

a quiet place movie poster hd ile ilgili görsel sonucu
A Quiet Place

Sessiz Bir Yer

2018’in en gerilimli filmi diyebiliriz. Kendisini The Office’ten tanıdığımız John Krasinski başrolde. Hiç ses çıkarmayıp canavarın ilgisini çekmemek için anne babasıyla işaret diliyle konuşmak zorunda kalan çocukların, kısıtlayıcı hayatlarının içinde sessiz bir şekilde yaşamak zorunda kalmaları anlatılıyor. Ancak her şey günün birinde çocukların oyun oynarken bir lambayı devirmeleri ile tepetaklak oluyor.

 

Bad Times at El Royale movie poster hd ile ilgili görsel sonucu
Bad Times at El Royale

El Royale’de Zor Zamanlar

Film, yıkık bir otelde bir araya gelen yedi gizemli insanın hikayesini konu ediyor. Hepsinin birbirinden sakladıkları ve geçmişe gömmeye çalıştıkları önemli sırları vardır. Bu, her şeyin sonu ve geçmişleriyle yüzleşip kendilerini kurtarabilmeleri için son bir şansları olan gecedir.

 

Annihilation movie poster hd ile ilgili görsel sonucu
Annihilation

Yok Oluş

Bu filmi kafa karıştırıcı filmler arasına koyabiliriz. Gerçekleşen anormal faaliyetlerden dolayı hükümet tarafından gizlice karantinaya alınan gizemli “Area X” bölgesi, yıllardır gizli bir bölgededir. Bir gün hükümet, karantinaya alınan bu gizemli bölgeye bir keşif grubu gönderir ve anormalliklerle dolu bir macera başlar.

 

ready player one movie poster hd ile ilgili görsel sonucu
Ready Player One

Başlat

Ailece ya da kardeşlerinizle izleyebileceğiniz bir film. Sanal gerçeklik ve video oyunları üzerine gelecekte geçen bir bilim kurgu filmi. Gerçek dünyanın sıkıntılarından kaçmak için zamanını ‘The Oasis’ diye bir oyun evreninde geçiren ama bir süre sonra her şeyin bir oyun olmaktan çıkıp acımasız bir rekabete dönüşen Wade Watts’ın macerasını anlatıyor.

 

bird box movie poster hd ile ilgili görsel sonucu
Bird Box

Kafes

Korku, gerilim türündeki filmde ‘A Quiet Place’ filmindeki gibi yaratılar yer almakta. Bu yaratıklarla karşılaşmamak için gözlerini bağlayıp tehlikeli bir yolculuğa çıkan bir ailenin başından geçenler anlatılıyor.

 

Mission Impossible: Fallout movie poster hd ile ilgili görsel sonucu
Mission Impossible: Fallout

Görevimiz Tehlike: Yansımalar

Kamera arkasını izlerken bile sanki filmi izliyoruz hissine kaldığımız ‘Görevimiz Tehlike’ serisinin altıncı filmi. Konusu ise, Berlin’deki görevin ters gitmesi sonucunda Ethan Hunt CIA ile ters düşen ve denetimsizliği sebebiyle CIA’in kara listesine giren ancak insanlığı tehdit eden yeni bir tehlikenin ortaya çıkışıyla birlikte işler,n daha da karmaşık hale gelmesi anlatılıyor.

 

searching movie poster hd ile ilgili görsel sonucu
Searching

Kayıp Aranıyor

Bu filmde kaybolan kızını bulmaya çalışan bir babanın hikayesini izliyoruz. Ama diğer filmler gibi farklı açılardan çekilen kameralarla değil, bilgisayar kamerasından izliyoruz tüm filmi.

 

Black Mirror: Bandersnatch Movie poster hd ile ilgili görsel sonucu
Black Mirror: Bandersnatch

2018’in en son çıkan filmi bu. Dizinin yanı sıra çıkan film şu ana kadarki en uzun filmlerin arasında yer alıyor. Bölümü bitirdikten sonra karşınıza iki seçenek çıkıyor ve filme nasıl devam edeceğinize siz karar veriyorsunuz.

 

 

^BONUS^

 

black panther movie poster hd ile ilgili görsel sonucu
Black Panther

 

upgrade movie poster hd ile ilgili görsel sonucu
Upgrade

 

incredibles 2 movie poster ile ilgili görsel sonucu
Incredibles 2

İnanılmaz Aile 2

 

Spiderman Into the Spider-verse movie poster hd ile ilgili görsel sonucu
Spider-man Into the Spider-verse

Örümcek Adam Örümcek Evreninde

 

A Simple Favor movie poster ile ilgili görsel sonucu
A Simple Favor

Küçük Bir Rica

%d blogcu bunu beğendi: