GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Arif V 216 ön incelemesi

Önce GORA girdi hayatımıza AROG da ara verdi. Şimdide Arif V 216 da. Kimden bahsettiğimi anladınız bence. Beraber bakalım sizlerle.

İlk olarak GORA da Ceku’nun yardımcı robotu olarak tanıdık 216’yı. Ceku dünyaya onsuz geldi ve AROG onsuz bitti. Şimdi de Arif’le 216 tekrar bir arada. Cem Yılmaz bu sefer ne hazırladı bizlere ne espriler ne maceralar bekliyor bizleri acaba.

Giriş sahnesinde dünyaya inen bir uzay aracı ve Arif hemen olaya müdahale ediyor. Başkan Trump’tan gelen çağrı ve çağrı meşgule atılıyor umarım iki ülke arasında sıkıntı olmaz. 216’nın parça parça gelmesi aklıma ilk gelen acaba Arif onu montelerken sanayide kime götüreceği oldu veya o sahnelerde ki espri tufanı. Cem Yılmaz bence bizlere gene komedisi bol bir şeyler hazırladı.Oyuncu kadrosu hemen hemen aynı olan Cem Yılmaz bu filmde de kadroyu değiştirmemiş. Ama sürprizlerde olabilir.İyi seyirler.

Dilerseniz, 2017 yılında çıkacak oyunları görmek için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz. GeekGamerNews.com’u FacebookTwitterInstagramGoogle+ ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: