GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Avengers 4 çekimleri başladı – ilk set fotoğrafları geldi

2019 yılında vizyona girecek Avengers 4 için çekimler başladı. İlk set fotoğrafları geldi!

Avengers serisinin üçüncüsü Infinity War, 27 Nisan 2018’de vizyona girecek. Thanos’un gazabını göreceğimiz ve çok önemli kahramanların ölümleriyle karşılaşabileceğimiz film için çekimler bitti ve ilk fragman Comic-Con’da gösterildi.

Marvel’in teknik bölümü şu sıralar Infinity War’ın montaj ve animasyon işleriyle uğraşırken, set ekibi de 2019’da vizyona girecek Avengers 4’ün çekimlerine başlamış durumda! Çekimlerde Tony Stark ve Pepper Pots’u, birbirlerine sarmaş dolaş bir şekilde görüyoruz. Pepper’ın elindeki yüzük ise Spider-Man: Homecoming’in sonunda gördüğümüz yüzüğe çok benziyor. Görünen o ki Tony, evlilik teklifini başarılı bir şekilde ediyor ve hatta evleniyor!

Bu sırada ikili yanında olan Bruce Banner’ın ise ağlayan yüzü, muhtemelen Infinity War veya Avengers 4’de ölecek bir kahramanın ölüm haberini verme aşaması. Bunların dışında Hawkeye’ın yeni saç stilini ve Infinity War’da sarışına dönen Black Widow’un yeni saç stilini görüyoruz!

Dilerseniz 2017 yılında çıkacak oyunlar2018 yılında çıkacak oyunlar ve 2017 yılında vizyona girecek filmler listelerine ilgili bağlantılardan ulaşabilirsiniz. GeekGamerNews.com’u FacebookTwitterInstagramGoogle+ ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: