GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Avengers 4’ün fragmanı ne zaman çıkıyor? İsmi belli oldu mu?

Marvel’dan Avengers 4’ün fragmanı çok yakında ismiyle beraber çıkabilir!

Avengers: Infinity War’un devamı olacak Avengers 4 için çok büyük bir heyecan hayranları sarmış durumda. Film öyle bir nokta da bitti ki, herkes çılgınlar gibi devamını bekliyor. Avengers 4’ün en önemli diğer özelliği, bilinen Marvel evrenine de birçok oyuncu ile birlikte veda edecek olmamız. Filmin fragmanı ve ismi ise halen belirsizliğini koruyor.

İsim için deli ihtimaller ortaya atıldı: Infinity Gauntlet, End Game, Annihilation, Fallen Heroes bunlardan bazıları. Son sızıntılar ise Avengers: Annihilation isminin ağırlıklı olarak karşımıza çıkacağını düşündürtüyor. Merakla beklenen fragmanın ne zaman geleceği ile alakalı da bir teori mevcut. Marvel’ın Avengers: Infinity War ile benzer strateji izleyip Kasım ayının son haftasında yayımlayacağını düşünen hayranlar, içinde bulunduğumuz haftayı dikkatle izlemeye başladı.

Bu haftanın en büyük olayı ise Çarşamba günü gerçekleştirilecek Los Angeles’da gerçekleştirilecek “Infinity War Screening” etkinliği. Bu etkinlikte Joe Russo ve Anthony Russo hayranların karşısına çıkıp soru cevap etkinliği düzenleyecek ve Avengers: Infinity War filmiyle alakalı bazı sürpriz şeyler olacak. Elbette hayranlar bunun bir şaşırtmaca olduğunu, etkinlikte asıl olarak Avengers 4’ün ilk fragmanının ve isminin gösterileceğini düşünüyor.

Avengers 4, 03 Mayıs 2019’da vizyona girecek ama bazı kaynaklar filmin 26 Nisan 2019’a alındığını söylüyor!

%d blogcu bunu beğendi: