GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Avengers: Infinity War filminde ölmeyeceği kesinleşen kahramanlar

Avengers: Infinity War filminde ölmeyip, Avengers 4’de de olacağı kesinleşen kahramanları sıraladık!

Marvel, toplam 1 milyar dolar bütçe ayırdığı Avengers: Infinity War ve Avengers 4 filmleri için oldukça iddialı. Yönetmen Russo kardeşlere göre bu devasa bütçeli iki filmde, toplamda 68 karakter olacak. (Kahramanlar ve yan karakter toplam) Maceranın ilk bölümü Avengers: Infinity War’ın çekimleri bitmiş, Avengers 4’ün de çekimleri yeni başlamıştı.

Bu nedenle “spoiler” tarzı set fotoğrafları da internete hemen düştü. Comic-Con’da yayımlanan fragmanda herhangi bir ölüm anı göremiyoruz ama Russo kardeşlere göre Infinity War’da bizleri derinden etkileyecek ölümler olacak. Avengers 4’de de böyle ölümler olabilir ama Avengers 4’ün set fotoğraflarını görünce, en azından Infinity War’da hangi karakterlerin ölmeyeceğini anlıyoruz.

1. Tony Stark / IRON MAN

2. Pepper Pots

3. Natasha Romanoff / Black Widow

4. Bruce Banner / HULK

5. Clint Barton / Hawkeye

6. Happy Hogan

7. Thanos

8. Gamora

9. Ant-Man / Scott Lang

10. Nebula

11. Captain America / Steve Rogers

Gelen set fotoğrafları ile Tony Stark, Pepper, Happy ve Black Widow karakterlerinin Avengers 4’de olduğu doğrulandı. Jeremmy Renner ise resmi Instagram hesabından yeni saç stilini paylaşarak Avengers 4’de olduğunu doğruladı. Son olarak Gamora olarak tanıdığımız Zoe Saldana, “Infinity War’ın ardından Infinity Gauntlet için Thanos’un peşine düşeceğiz” derken kendisinin olduğunu doğruladı ve Avengers 4’ün hikayesi hakkında bazı ipuçları verdi!

Güncelleme: Yayımlanan yeni Avengers 4 set fotoğrafı ile listemize yeni karakterler de eklendi! Ölmesine kesin gözüyle bakılan Steve Rogers’ın ve bir diğer kahramanımız Ant-Man’in dördüncü filmde olacağı kesinleşti. Öte yandan Nebula’da Avengers 4’te olacak!

Bunun dışında Marvel’ın sinematik evrene yeni dahil ettiği Doctor Strange, Spider-Man, Black Panther, Captain Marvel, Wasp gibi karakterleri öldüreceğine pek ihtimal vermiyoruz. Yine de kesin konuşmayalım, her şey olabilir! Ayrıca yukarıdaki liste, Infinity War’da ölmeyeceği kesinleşenler. Avengrers 4’te ölebilirler. Marvel Sinematik Evreni’nden ve dizilerden tanıdığımız birçok süper kahraman ve yan karakterin yine Avengers: Infinity War ve Avengers 4 filmlerinde hem yer alma, hem de ölme ihtimalleri var. Karakterlerin tam olarak hangilerinin, hangi filmde yer alacağı halen kesin değil.

Avengers 4 çekimleri başladı – ilk set fotoğrafları geldi

Dilerseniz 2017 yılında çıkacak oyunlar2018 yılında çıkacak oyunlar ve 2017 yılında vizyona girecek filmler listelerine ilgili bağlantılardan ulaşabilirsiniz. GeekGamerNews.com’u FacebookTwitterInstagramGoogle+ ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: