GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Avengers: Infinity War için şahane bir görsel yayımlandı!

Avengers ve Guardians of the Galaxy üyelerinin en havalıları burada!

Avengers: Infinity War için 1 yıldan az bir süre kaldı. Bu nedenle psikolojik geri sayıma da başlamış sayılırız. Marvel’da filmin çekimlerinin bitip, Avengers 4’e geçtiklerini duyurduğu için ortalıkta sık sık Infinity War materyali dönmeye başladı. Şimdi ise oldukça şahane bir görsel ile karşınızdayız!

Avengers: Infinity War için yayımlanan geniş boyutta resmin ve sızdırılan Comic-Con fragmanının ardından, ödüllü sanatçı Steve Cas tarafından yepyeni bir görsel geldi! Yayımlanan görselde Avengers üyelerinden Iron Man, Spider-Man ve Captain America’yı, Guardians of the Galaxy üyelerinden ise Star-Lord, Groot ve Rocket Raccoon yer alıyor. Detaylara bakarsak, Groot artık daha büyüdü, Iron Man muhtemelen Mark 48 olarak adlandıracağı yeni zırhını giyiyor, Peter Spider-Man: Homecoming’de gözüken Iron Spider kostümünü kuşanıyor ve Steve Rogers’a sakal acayip yakışmış!

Avengers: Infinity War, Türkiye’de 28 Nisan 2017’de vizyona girecek! Dilerseniz 2017 yılında çıkacak oyunlar2018 yılında çıkacak oyunlar ve 2017 yılında vizyona girecek filmler listelerine ilgili bağlantılardan ulaşabilirsiniz. GeekGamerNews.com’u FacebookTwitterInstagramGoogle+ ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: