GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Battlefield 1 için yayımlanacak ek paketler ve detayları

Battlefield 1 için yayımlanacak bütün ek paketleri ve bu ek paketlerin beraberinde getirdiği yenilikleri listeledik!

Tarihler 21 Ekim 2016’yı gösterdiğinde, DICE’ın ününe ün katan bir oyun yayımlandı: Battlefield 1. Uzun yıllardır oyun arenasında işlenmeyen Birinci Dünya Savaşı konusu, şahane bir hikaye ve Frostbite gibi bir oyun motorunun beraberinde getirdiği etkileyici grafikler ile yeniden hayatımıza girdi. Çoklu oyuncu yapısı itibariyle daha çok Star Wars: Battlefront oyununa benzeyen Battlefield 1, her ne kadar Battlefield hayranlarını ikiye bölen bir yapım olsa da popüleritesi yüksek bir oyun. Bu yazımızda ise 2017 yılı boyunca oyun için gelecek genişleme paketlerini ve detaylarını sizlere aktaracağız.

Battlefield 1 – They Shall Not Pass

Oyuna Fransız ordusunu getirecek olan genişleme paketi, 14 Mart tarihinde Premium Pass sahipleri için ve 28 Mart tarihinde herkes için satışa sunulacak. Bu genişleme paketiyle birlikte oyuna 4 yeni harita ekleniyor: Verdun Tepeleri, Vaux Kalesi, Soissons ve Kırılma. Bununla birlikte yeni oyun modu olan “Cephe Hattı”, Char 2C ve St.Chamond isimli tanklar, “Siper Akıncısı” isimli yeni elit sınıf ve yeni sabit silahımız olan Kuşatma Howitzer’i de oyuna eklenen unsurlar arasında.

Battlefield 1 – In the Name of the Tsar

Oyuna Rus ordusunu getirecek olan genişleme paketinin çıkış tarihi ve detayları henüz belli değil. 2017 yılı içerisinde yayımlanması bekleniyor.

Battlefield 1 – Turning Tides

Oyuna Gelibolu ve Çanakkale Savaşı’nı getirecek olan genişleme paketinin çıkış tarihi ve detayları henüz belli değil. 2017 yılı içerisinde yayımlanması bekleniyor.

Battlefield 1 – Apocalypse

Birinci Dünya Savaşı’nda yaşanan en önemli olayı oyuna ekleyecek olan genişleme paketinin çıkış tarihi ve detayları henüz belli değil. 2017 yılı içerisinde yayımlanması bekleniyor.

Not: Genişleme paketleri hakkında detaylar ve çıkış tarihi geldikçe, bu haberimiz güncellenecektir. Güncel bilgilerden geri kalmamak adına bizleri takip etmeyi ve bu haberi kontrol etmeyi unutmayın!

Tek tek uğraşmak istemeyenler için, Battlefield 1 – Premium Pass aldığınız takdirde ana oyundan ayrı olarak dört genişleme paketine tek seferde sahip olabilirsiniz. Premium Pass, PC için 50 Euro fiyatıyla Origin’den, PS4 için 150 TL fiyatıyla PS Store’dan ve Xbox One için 200 TL fiyatıyla Microsoft Store’dan satın alınabiliyor.

GeekGamerNews.com’u Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden takip edebilirsiniz!

%d blogcu bunu beğendi: