GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Bir Aamir Khan Filmi “Dangal” – Ön İncelemesi

Hint sinemasının önde gelen isimlerinden Aamir Khan’nın başrolünü üstlendiği Hint yapımı biyografik spor filmi Dangal vizyona giriyor. Ön incelemesi sizlerle.

Daha önce ki filmleriyle adından çok söz ettiren Aamir Khan yeni filmiyle gene dikkatleri üstüne çekmeyi başaracak bence. 3 İdiot, Pk, Her Çocuk Özeldir gibi aklıma ilk gelen filmlerle büyük hayran kitlesine sahip oldu. Hemen her filmde bir mesaj verdi bizlere. Şimdi yeni filmiyle ne mesajlar verecek hep beraber izleyeceğiz.

“Dangal” Hindistan’da güreşmek demekmiş. Aamir Khan’da bu filmde çocuklarına güreşmeyi öğretecek. Çocukları çok başarılı olup biri altın biri de gümüş madalya sahibi olacak. Ben inanıyorum ki Aamir Khan gene başarılı bir filme imza atmış. Bu film için kilo aldığı gözlenen Aamir Khan’ın kız çocuklarınında saçlarının kısa olması dikkatten kaçmadı.
Film Hindistan’da gişe rekorları kırmakla kalmamış ayrıca Çin’de en çok izlenen yabancı film olmuş. 18 Ağustos günü Türkiye’de vizyona girecek filmin başarısını hep beraber göreceğiz.

Dilerseniz, 2017 yılında çıkacak oyunları görmek için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz. GeekGamerNews.com’u FacebookTwitterInstagramGoogle+ ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: