GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Blade Runner 2049 – Ön İnceleme

Bu yılın en iyi bilim kurgu filmi olan Arrival’ın yönetmeninden bir bilim kurgu yapımı daha. Blade Runner 2049 fragman incelemesi sizlerle.

Başrol de Harrison Ford ve Ryan Gosling’in paylaştığı bilim kurgu filmi Blade Runner 2049 iddialı bir yapım olarak karşımıza çıkmakta.

İnsanlığın yok olmaya başladığı bir dönemde insanların yerine replikantlar üretilmeye başlanmış. Buna engel olmaya çalışanlarla bunun olmasını isteyenler arasında ki bu savaşta kazanan kim olacak? Film tek film mi seri film mi olacak? Gibi sorular hepimizin kafasında.

Fragmanda dikkatimi çeken bir diğer husus teknolojik araçlar. Benim bilime olan merakım mı beni bu konuda heyecanlandırıyor bilmem ama bir gün böyle araçların gökyüzünde dolaşacak olma ihtimali bile güzel. Hep savunduğum bir düşünce var ki oda hayal gücü önden gider; teknoloji arkadan gelir. Böyle filmler artsın ki, hayal edilsin ki bizlerde gelişelim.

İncelemenin sonunda Harrison Ford’a ayrı bir parantez açmak istiyorum. İndiana Jones filmlerinde ki başarısıyla benim için özel bir aktör. Eminim ki bu filmde de oyunculuk kalitesi üstdüzeydedir.

Dilerseniz, 2017 yılında çıkacak oyunları görmek için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz. GeekGamerNews.com’u FacebookTwitterInstagramGoogle+ ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: