GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Bruce Willis’li “First Kill”- Ön İnceleme

Hollywood’un en sert aktörlerinden biri olan Bruce Willis’in yeni filmi First Kill’in ön incelemesini yaptım. Makaleyi okumadan filme gitmemenizi öneririm.

İlerlemiş yaşına rağmen iddialı yapımlara yer alan Bruce Willis’in 2017 Ağustos ayında vizyona girecek filmi First Kill’de polis memuru olarak görünüyor.
Oğluyla ava çıkan Hayden Christensen bir soygundan çıkmış olan iki kişi arasında ki tartışmaya şahit olurlar. Bu sırada soygunculardan biri diğerini vurup kaçar.

Baba-oğul ölmemiş adama yardım ederken adam ayağa kalktığı an çocuğu kaçırıp kaybolur. Bu sefer olay kaybolan çocuğu bulmaya çalışmaktan ibarettir. Polis memuru olan Bruce Wilis çocuğu bulacak mı? Çocuğu ararken başlarına ne tür belalar gelecek? gibi sorulara cevap bulacağımız film izlenmeye değer bence. Aktör hatırına film izleyen biri olarak Bruce Wilis’i filmi izlenir diyorum.

Dilerseniz, 2017 yılında çıkacak oyunları görmek için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz. GeekGamerNews.com’u FacebookTwitterInstagramGoogle+ ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: