GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

E3 2017 özeti: Bethesda hangi oyunları gösterdi?

E3 2017 – Bethesda konferansının bütün özetini derledik.

Microsoft’un ardından 13 Haziran sabahı sunum sırası Bethesda’ya geçti. Özellikle The Elder Scrolls serisi için umutlar vardı fakat Bethesda, bu fuarı oldukça sakin geçirmeyi tercih etti. Hatta bizce, gösterilen oyunlar için bir konferans yapmasalar da olurmuş(!)

1. Fallout 4 ve DOOM VFR

Bethesda, sunuma VR projeleri ile başladı. Son zamanların yükselen trendi olan VR teknolojisine katılan şirket, favori oyunlarından Fallout 4 ve son çıkan DOOM oyununun VR sürümlerinin geleceğini doğruladı.

2. The Elder Scrolls V: Skyrim for Switch

Bethesda, Wolfenstein ve The Evil Within serilerine gelecek yeni oyunlar dışında maalesef yeni bir oyun veya seri duyurusu gerçekleştirmedi. Hep diğer konsollara portlanan oyunlarla veya genişleme paketleriyle dolu bir konferans oldu. Nintendo’nun yeni konsolu Switch için gelecek Skyrim’in duyurusu da onlardan biri.

3. Dishonored: Death of the Outsider

Dedik ya, pek yeni bir oyun yoktu. Dishonored 2 için gelecek olan yeni genişleme paketi ise oyun severlere kısa ama güzel bir Dishonored macerası vaat ediyor. Death of the Outsider, tıpkı Uncharted: The Lost Legacy gibi bağımsız olarak gelecek bir genişleme paketi.

4. The Evil Within 2

Son ayların popüler dedikodusu olan The Evil Within 2, sonunda gerçek oldu. Bethesda’nın sunumda duyurduğu iki yeni oyundan biri olan devam oyunu, 13 Ekim’de bizlerle olacak.

5. Wolfenstein II: The New Colossus

Yıllar önce seriye yeniden başlanan Wolfenstein serisi, Bethesda’nın en sevilen serilerinden biri. Bir ana oyun ve bir genişleme paketinin ardından Bethesda, yıllar sonra bu fuarda serinin devam oyununu duyurdu. Oldukça şahane gözüken The New Colossus, bizleri tekrar Wolfenstein dünyasına sokuyor.

Dilerseniz, 2017 yılında çıkacak oyunları görmek için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz. GeekGamerNews.com’u Facebook, Twitter, Instagram, Google+ ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: