GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

En iyi 10 mobil tarayıcı

Bugün, hepinize 10 en iyi mobil tarayıcı uygulamasını tanıtacağız!

Bugün, hepinize 10 en iyi mobil tarayıcı uygulamasını tanıtacağız! Sıralamayı sondan ilke doğru tutalım ki heyecan doruklara tırmansın.

10. Chromer

 

Chrome Custom Tabs projesinin üzerine oluşturulan Chromer; hızlı,dinamik ve ufak boyutku güvenilir bir tarayıcıdır. Pratik işlerin insanıysanız sizin için gayet ideal.

9. Brave Browser

 

Gizli kalmanın internette ne kadar zpr olduğunu bilenler için olabildiğine güvenli bir mobil tarayıcısı da Brave Browser. 3.parti yazılımları önlemesi, https zorunluluğuyla her zaman gizliliklerine önem veren kullanıcılar için tasarlanmış.

8.  Flynx

 

Messenger uygulamasındaki balonlu tasarımı seviyor musunuz? İnternet sayfalarınızı da o şekilde kullanabilirsiniz desem? İşte Flynx bu pratikliğin tasarımını size uygulamasıyla beraber getiriyor. Klasik tarzda ekranınızı kaplayan tarayıcınızdan sıkıldıysanız sizin için ideal.

7. Light Browser

Hafif bir tarayıcınız var ama istediğiniz siteye giremeyince ne farkeder mi diyorsunuz? Lightining Browser’ın sadece Orbot uyumlu bir tarayıcı olmasıyla rahatlıkla Tor ağını kullanabilirsiniz.

6. Mozilla Firefox

 

Mozilla Firefox kalitesini bilen bilgisayarından bilir. İşte Firefox kalitesini telefonuna da taşımak isteyen arkadaşlar için bir çok özellikle beraber Firefox’ta android mağazasında yerini almakta.

5. UC Browser

 

VPN uyumluluğu, mobil tasarımının en sade görünümüne sahip, reklam engelleyicili, gece modlu vb. donanımlarla dolu  oluşuyla UC Android’in minik sincabı olarak kalmaya devam edecek.

4. Maxthon

Bulut Tarayıcı denen olayı piyasaya taşıyan Maxthon tarayıcınızla bbirlikte size bir çeşit bulut sürücüsü veren bu tarayıcı, hızlı ve güvenilir oluşuyla ideal.

 

3. Google Chrome

 

Google’ın ilk göz ağrısı tarayıcılarından Chrome son zamanlarda devre doş5ı bıraktığı eklentilere rağmen halen daha en favori tarayıcılardan biridir. Hızını farklı tasarımından alan Chrome bir çok tarayıcının hızlanmasında yol gösterici olmuştur.

2. Opera

 

Opera, Veri Tasarruf modu olsun, kendinden VPN’li oluşu olsun isterse reklam engelleyiciliğiyle olsun, bir çok sevilen özelliğe sahip. Bunların yanında hızlı, pratik ve güvenilir oluşu herkesin hayatını kolaylaştırmakta.

1. Dolphin Browser

Son zamanlarda gözden düşen Flash Player’ı arkasına alarak ilerleyen Dolphin, ufak tefek ekstra eklentilerle kendini ilerletiyor ve geliştiriyor.  Eklentileri ve reklam engelleyici özelliğiyle kullanıcılar arasındaki en revaçta uygulama.

Dilerseniz, 2017 yılında çıkacak oyunları görmek için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz. GeekGamerNews.com’u FacebookTwitterInstagramGoogle+ ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: