GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

GeekGamerNews.com, yeni ekip arkadaşları arıyor!

GeekGamerNews.com, yeni ekip arkadaşları arıyor! Bizimle çalışmak ister misiniz?

10 Mart 2017’de Türkiye Cumhuriyeti’nde yayın hayatına başlayan GeekGamerNews.com, emekleme aşamasını siz değerli takipçilerimizin desteği ile atlatmış bir kuruluş oldu. Bu süreç içerisinde oyun, teknoloji ve sinema alanlarında birçok güncel haberi, bilgilendirici makaleyi ve ilgi çeken listeyi, arşiv niteliğindeki Türkçe yama ve Android Rom’ları ile sizlere ulaştırmaya çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz.

Joya Network bünyesinde hizmet veren web sitemiz için editör arkadaşlar arıyoruz! Editör ararken tercih ettiğimiz bir kriter ise yok denecek kadar az. Türkçe’yi doğru ölçüde bilmesi, oyun, teknoloji ve sinema alanlarından birine veya hepsine ilgi duyması, güncel haberleri takip etmesi ve bu haberleri web sitemize girmesi bizim için yetiyor. Ayrıca kendi tecrübeleri doğrultusunda makaleler ve köşe yazıları da bu editör arkadaşların kaleminden çıkabilir! Yaş, cinsiyet, tecrübe vb. hiçbir kriterimiz yok.

Tamamen gönüllü çalışma esasına dayalı ekip arkadaşları arıyoruz. Eğer siz de boş zamanlarınızı değerlendirmeyi düşünüyor, yahut kaleminizi geliştirmek istiyor, yazılarınızı paylaşmak istiyorsanız ekibimize katılabilirsiniz!

Başvuru ve detaylar: gsaltuk@geekgamernews.com

GeekGamerNews.com Hakkında

10 Mart 2017’de yayın hayatına başlayan GeekGamerNews.com; oyun, teknoloji ve sinema başta olmak üzere kendisini Gamer ve Geek olarak tanımlayan kitleye doğrudan hitap eden bir oluşum. Amacımız, doğru ve güncel haberleri hızlı bir şekilde değerli takipçilerimize ulaştırmakla beraber, deneyimli editörlerimiz ve sosyal medya yöneticilerimizle birlikte sizlere en samimi ortamı sunmak.

Web sitemiz üzerinde çeşitli konularda yazılmış makaleler, listeler ve incelemeler ile takipçilerimize doğru ve geniş bir bakış açısı sunmak istiyoruz. İncelemelerimiz ise oyun, donanım, yazılım, uygulama, film, dizi, çizgi roman gibi birçok farklı alana yayılmaktadır. Ayrıca GeekGamerNews.com, bünyesinde barındırdığı Türkçe yamalar, Android ROM’ları ve karşılaştırma yazıları ile takipçilerine geniş bir oyun ve teknoloji arşivi sunmaktadır. Twitch ve Youtube yayınları ile de gündemden asla geri kalmamayı amaçlıyoruz.

Her hafta düzenli olarak oyun ve teknoloji sektöründeki indirimleri de yayımlamayı amaç edinen oluşumumuz, çalışmalarımız sayesinde birçok takipçisine avantajlı fırsatları yakalama şansı sunmuştur. Yayımladığımız kampanya duyurularıyla yetinmeyen GeekGamerNews.com, kendi başlattığı birçok kampanya, yarışma ve etkinlikler ile de okuyucularını sevindirmiş, sevindirmeye de devam edecektir. Ayrıca Türk yazılım geliştiricilerine de büyük önem veren ekibimiz, bizlere ulaştığınız takdirde her türlü yerli oyun ve yazılımlara sitesinde yer verecektir.

Uluslararası arenada büyümek isteyen GeekGamerNews.com, ileride başlatacağı GGN English, GGN France, GGN Spain, GGN Italy, GGN Russia ve GGN Germany ile de Türkiye’de başlattığı bu hareketi yabancı takipçilerine de yansıtacaktır. Gerek Türkiye ayağımız, gerekse de yurt dışı ayaklarımızda çalışmak için “gsaltuk@geekgamernews.com” e-posta adresine başvuruda bulunabilirsiniz!

Joya Network Hakkında

2017’de yayın hayatına başlayan Joya Network, İstanbul merkezli bir sosyal medya ajansıdır. Bünyesinde barındırdığı web siteleri ile yerli ve yabancı takipçilerine çeşitli sektörlerde doğru ve güncel bilgiyi vermeyi amaç edinen kuruluş, profesyonellerle çalışmayı kendisine amaç edinmiştir. Joya Network’e ulaşarak sosyal medya hesaplarınız, Youtube / Twitch kanallarınız, web site ve bloglarınız için doğru ve avantajlı yardımı alabilir, bu devasa internet sektöründe hızlı adımlarla basamakları çıkabilirsiniz.

Uzman desteği almak, iletişim ve iş teklifleri için “gsaltuk@geekgamernews.com” e-posta adresine başvuruda bulunabilirsiniz!

GeekGamerNews.com, Joya Network bünyesinde hizmet vermektedir! © 2017-2018 Tüm Hakları Saklıdır!

GeekGamerNews.com’u FacebookTwitter ve Instagram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: