GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

GTA 6’dan Haber Var!

Bu senenin en çok konuşulan oyunu olan GTA 5 fırtınası devam ederken GTA 6’dan gelen haberler bizleri epey heyecanlandırdı.

Uzun süredir dört gözle beklenen Grand Theft Auto 6 ya da GTA 6 hakkında ilk gelişmeler yaşanmaya başladı. Red Dead Redemption 2’de aktör olarak çalışmaya devam eden Tim Neff, CV’sinde yaptığı değişiklik ile GTA 6’nın ilk resmi haberini de dolaylı olarak vermiş oldu.

Rockstar’ın geliştirme sürecinde olduğunu duyurduğu ve 2018 yılında piyasaya sürüleceği söylenen Red Dead Redemption 2’de rol alan Tim Neff, özgeçmişinin yer aldığı internet sitesinde küçük bir güncelleme yaparak, çalıştığı işler bölmesini güncelledi. Daha önce Mercinary Insurance ve Reborn gibi işlerde çalışan Neff, Red Dead Redemption 2’nin hemen üzerine de Grand Theft Auto 6 yazdı.

Bu değişikliklerden sonra GTA 6’ya çalışılmaya şimdiden başladığı olarak yorumlandı. Fakat GTA serisinin dağıtımcısı Take-Two ya da geliştiricisi Rockstar’dan henüz GTA 6’nın geliştirildiğine dair resmi bir bilgi gelmedi. Gelişmeler oldukça sizlere ulaştıracağız.

Dilerseniz, 2017 yılında çıkacak oyunları görmek için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz. GeekGamerNews.com’u FacebookTwitterInstagramGoogle+ ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: