GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Hakkımızda

GeekGamerNews.com

10 Mart 2017’de yayın hayatına başlayan GeekGamerNews.com, Joya Network bünyesinde faaliyet gösteren bir oluşumdur. Amacımız, kendisini “Geek” ve “Gamer” olarak konumlandıran iki kitleye de hitap etmek; bu kitleye güncel haberler, bilgilendirici makaleler ve çeşitli içerikler ile yardımcı olmaktır.

Web sitemiz üzerinde oyun, sinema ve teknoloji alanlarında güncel haberler, bilgilendirici makaleler, gündeme dair yazılar, çeşitli listeler, rehberler ve her türden inceleme yazılarını bulabilirsiniz. İlk etapta Türkçe dil ile Türkiye bölgesindeki kullanıcılara ulaşmayı hedefleyen web sitemiz, ilerleyen zamanlarda çeşitli dillerde farklı bölgeden insanlara da ulaşmayı amaçlıyor.

Web sitemizde aynı zamanda ülkemizde fazla önem verilmeyen çizgi romanlara da yer veriliyor. Bununla birlikte Android cihazlar için bir ROM ve oyunlar için bir Türkçe Yama arşivi olmayı da hedefliyoruz. Son olarak, web sitemizi ziyaret eden okuyucularımızın faydalanabileceği içerik ve kampanyalar sunmak bizim en önemli gayemiz. Bu kapsamda çeşitli yarışmalar, ödüller ve bunlara bağlı olarak birçok noktadan birçok ürün için indirim ve kampanyaları okuyucularımızla buluşturmak en önemli arzumuz.

Web sitemizde yazar mı olmak istiyorsunuz? “gsaltuk@geekgamernews.com” adresine başvurabilirsiniz!

GeekGamerNews.com, bir İYAD üyesidir ve Hürriyet YazarKafe ile içerik ortağıdır!

GeekGamerNews.com | International (Click Here for More Info!)

Joya Network

2017’de faaliyetlerine başlayan Joya Network, Türkiye merkezli bir dijital medya ajansıdır. Joya Network sayesinde işletmenizin kurumsal web site, sosyal medya yönetimi gibi konularına çözüm bulabilir; bağımsız oyun, film, dizi veya çizgi roman geliştiricisiyseniz marka veya ürününüzün reklamı, çeşitli internet ihtiyaçları ve pazarlanması konusunda destek alabilirsiniz.

Joya Network, web siteler için hosting ve domain satın alımından WordPress tabanlı web site kurulumlarına; dijital pazarlamadan sosyal medya yönetimine, bağımsız geliştiricilere destekten kurumsal firmalara çözümlere kadar birçok farklı alanda destek sunabilmektedir.

Uzman desteği almak, iletişim ve iş teklifleri için “gsaltuk@geekgamernews.com” e-posta adresine başvuruda bulunabilirsiniz!

GeekGamerNews.com, Joya Network bünyesinde hizmet vermektedir! © 2017-2018 Tüm Hakları Saklıdır!

GeekGamerNews.com’u Facebook, Twitter, Instagram, Youtube ve Twitch üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: