GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

The Hitman’s Bodyguard incelemesi

Daha önce bu ikili efsane olur demiştik. Ki bence biraz altında kaldılar.

Öncelikle filmi altyazılı izlemenizi tavsiye ediyorum. Ben dublajindan hiç memnun kalmadım çünkü. Film biraz soğuk ilerledi başta ama aksiyon sahnelerinde o soğukluğu attı diyebilirim.

3A seviyesinde koruma ajanı olan Ryan Reynold’un koruduğu kişinin öldürülmesiyle düşen klasını ve daha sonra da bu klasını geri kazanmak için verdiği uğraşı konu edinen bir filmdi.
Samuel L. Jackson ise filmde söylediği rakama göre 250 kişinin ölümünden sorumlu bir kiralık katil.

Bu ikili ise Moldovya ‘nin zalim lideri Vladislav Duchovich’in işlediği soykırımları ortaya çıkarmak için elinde belge olan Samuel L. Jackson’ı mahkemeye getirirken buna engel olmaya çalışan Duchovich’in adamları arasında kedi-fare oyunu içinde birleştiler.

Bu birleşmeye kadar ki sahneler sıkıcı ve olağan ilerlemiş. İkili bir araya geldikten sonra ise film daha eğlenceli bir hal alsada benim gözümde vasatın biraz üstünde bir puanda kaldı. Özellikle Duchovich’in adamları normalde şehir içinde ateş edebiliyorken Darius Kincaid’e arkadan yavaş yavaş yaklaşmaya çalışması çok saçma olmuş.

Ve aşk

Her filmde aşk mutlaka olsun dediğimi hatırlarsınız. Bu filmde de Darius Kincaid’in eşi serbest kalsın diye kendini yakalatması ve tanıklığı kabul etmesi. Ve Ryan Reynold’un sevgilisini mahcup etmemek için ki uğraşı aşkın filme etkisini net göstermiş.

Sonuç olarak filmde çok güldüğüm yerler oldu. Aksiyonlu yerlerde oldu. Ve aşkta oldu. Filmde her şey varmış diyeceksiniz. Ama bunların işleyişi soğuk olmuş. Sinema eleştirmenleri ne der bilmem ama bence 6,5/10 puanda kaldı. Bu ikilinin hatırına gene izleyin filmi ama çok bir şey beklemeyin. İyi seyirler.

Dilerseniz, 2017 yılında çıkacak oyunları görmek için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz. GeekGamerNews.com’u FacebookTwitterInstagramGoogle+ ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: