GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

HUNTER KILLER FİLM ELEŞTİRİSİ

Aksiyon içeren filmlerde ülkeler zor durumda iken akla ilk gelen zor zamanları kurtaracak aykırı kahramanlardır.

2018 yapımı aksiyon türündeki film 2 saat 2 dakika sürmektedir. Filmin konusu güncel olmakla birlikte klasik dünya süper güçlü devletlerinin mücadelesidir. Filmin yönetmenliğini Donovan Marsh üstlenirken  başrollerde Gerard Butler ve Gary Oldman yer alıyor.

Filmin konusu klasik bir aksiyon filmde görebileceğiniz bir konu. Filmde bazı insanların kişisel açgözlülüğü iki büyük ülke arasında soruna yol açıyor fakat bir grup Amerikan askeri büyük bir savaşı başlamadan önlüyorlar.

Filmin oyuncu kadrosunda önemli oyuncular yer alsa da filmi vasatlıktan kurtaramıyor. Konu çok klasik, filmde neler olacağı önceden rahatça tahmin edilebiliyor. Filmin bazı yerlerinde yer alan tartışmalar, izleyiciyi sıkabilir. Bunun sebebi de üst rütbeli bir komutana sürekli karşı çıkılması ve komutanın da gayet sakin yanıtlar vermesi. İzleyici olarak haksız yapılan tehditlere bir yerde yanıt verilmemesi bir aksiyon filminde güzel görünmüyor diye düşünüyorum. Bunun yanında madem komutana karşı yükselen sesler var bunun sonucunda bir isyan çıkması da bekleniyor ama herkes bir anda gayet uyumlu davranmaya başlıyor. Özellikle bu nedenlerden ötürü filmin ortalamanın altında olduğunu düşünüyorum. Ama yine de izleyecek bir film bulamazsanız bu filmi izleyebilirsiniz.

Herkese iyi seyirler…

%d blogcu bunu beğendi: