GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Life (Hayat) – İncelemesi

Bilim kurgu ve gerilim sevenler 22 Mart 2017 tarihinde vizyona giren Life (Hayat) isimli uzay filminin incelemesini sizler için yaptım.

Film bilim kurgu, gerilim ve korkuyu aynı anda gayet başarılı bir şekilde ortaya koymuş. Başka gezegenlerde hayat bulmaya çalışan 5 kişilik bir ekibin trajik sonla biten macerasını anlatıyor.

Mars’da bulunan yaşam formu insanlık için umut olmuştu. Başka gezegenlerde şehir kurup yerleşme fikri artık hayal değildi. Bu yaşam formu laboratuvar ortamında büyütülmeye başlandı. Aşırı zeki ve tehlikeli olduğundan henüz haberleri olmayan astronotların nasıl bir son olacağından haberleri yoktu. Ta ki ekip arkadaşlarından birini öldürünceye kadar.

Uzay mekiği içinde kovalamacanın, gerilimin ve korkunun sizi esir alacağı güzel bir film olmuş. Ekibin tek planı bu yaratığın dünyaya ulaşmaması peki sizce ulaşacak mi? Dünyamız yeni bir tehlike ile mı karşılaşacak? Bu soruları merak ediyorsanız bu filmi izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler!

Dilerseniz, 2017 yılında çıkacak oyunları görmek için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz. GeekGamerNews.com’u Facebook, Twitter, Instagram, Google+ ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: