GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

LOGAN incelemesi

X-Men’in efsane karakterinin veda filmi Logan’ı sizler için inceledim.

Filmde Logan’ı yaşlı, gözlerden uzak bir halde insanlara şoförlük yaparken görüyoruz. Ayrıca profesör Charles’ın bitmiş halde olması X-Men’lerin de sonunun geleceğini bizlere anlatıyor. Profesörü bu halde görünce okula ne oldu, çocuk mutantlara kim bakıyor, eğitimleriyle kim ilgileniyor sorusunu kendime sormadan edemedim. Filmde sakin bir hayat sürme kararı alan Logan’ın peşini bela bırakmıyor.

Boyca küçük olan müthiş oyunculukla dikkat çeken küçük Wolverine, Logan’ı mütevazı hayatından çıkmasına neden oluyor. Ve filmde son ana kadar bir kovalamaca başlıyor. Eskisi kadar yaraları hızlı iyileşmeyen Logan için bu kovalamaca iyi gitmiyor. Önce profesör Charles sonra Logan filmde hayranları üzecek maleesef. Küçük kız Dafne’ den bahsetmek gerekirse bu yaşından boyundan büyük iş çıkarmış ben çok beğendim ve takdir ettim.

Filmde üzüldüğüm noktalara gelirsem, bu son Logan filmi olmasıdır. Ama umutlu olduğum bir nokta var. O da Logan filmi çok ileri bir tarihte olduğu için çekilecek X-Men filminde Wolverine olabilme ihtimalidir. Umarım bize bir sürpriz yaparlar. Bu filmi mutlaka izleyin . İyi seyirler!!

Dilerseniz, 2017 yılında çıkacak oyunları görmek için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz. GeekGamerNews.com’u Facebook, Twitter, Instagram, Google+ ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: