GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Marvel’ın Yeni Yenilmez Dizileri Onaylandı: Scarlet Witch, Loki, Winter Soldier ve Falcon

Marvel’dan Loki ve Scarlet Witch’e özel diziler geliyor!

Marvel Sinematik Evreni, 20’den fazla film ve bunun yanı sıra her geçen gün büyüyen küçük dizi projeleriyle genişliyor. Hatta, Agent of S.H.I.E.L.D., Ajan Carter ve Netflix’in Marvel dizileri gibi diziler -bazıları sinematik evdenden farklı olmak üzere- easter-eggleriyle birlikte sinemaseverlerle evrende baş başa kalıp, filmlerde göremediğimiz küçük detayları görebilmemizi sağlıyor.

Şimdiyse, Disney kendi yayın hizmetini hayata geçirerek, yeni filmle birlikte bağlantılı televizyon dizileri oluşturmaya başladı. Onaylanmış bir televizyon dizi olan Scarlet Witch’e ve şimdi gösterinin dinamiği için sahneyi potansiyel olarak belirleyen geleceğin yıldızı hakkında ufak bilgilere sahibiz diyebiliriz.

İlk zamanlar Marvel ve Disney bu konuda bir açıklama yapmamışlardı ama artık kesin olarak dizilerin yayımlanacağı belirtildi. Dizilerin prodüksiyonunu Marvel Studios yürütürken yapım sürecinde şirketin ünlü simalarından Kevin Feige rol alacak. Diğer bir konuysa başrolde Elizabeth Olsen’ın oynayıp oynamayacağı. Dizinin 2019’un sonlarında yayımlanacağı planlanıyor.

SlashFilm’den Peter Sciretta, Vision’ın Disney yayın hizmetinde Scarlet Witch’e katılacağını belirtti. “Duyduğum diğer şey, daha önce belirtilen Scarlet Witch prejesinde Paul Bettany’in, yani Vision’ın, büyük bir bölümde yer alacağı. Aslında bu gerçekten Wanda’dan ziyade, süper-güçlü bir çiftin dizisi olabilir.”

Bu, diziye bir bütün olarak harika bir hikaye katıyor. Bize Vision’ın ve Wanda’nın çizgi romandaki ilişkilerinden ve hayatlarından kesitler sunan farklı hikayelerle karşılaşacağımız bir dizi izleme fırsatını karşımıza çıkarıyor.
Loki’nin kendine ait bir dizisi olacağı haberini almıştık ve bu hafta başlarında da bir Kış Askeri-Falcon dizisinin geleceğini öğrendik.

Tabii ki, hala bilinmeyen Avengers 4’te tam olarak neler olacağını görmeden, pek çok hayran bu dizilerin ilk etapta nasıl ilerleyeceğini merak ediyor. Ancak bizim Marvel Studios’un ne yaptığına ve her şeyi iyi idare edebileceklerine dair inancımız tam.

%d blogcu bunu beğendi: