GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Matrix serisi yeniden yapılıyor!

Haber harika, ta ki Keanu Reeves’in olmadığını öğrenene kadar…

Warner Bros’un efsane Matrix üçlemesi, çoğu insanın iyi bir yapım olduğu konusunda üzerinde ortak bir fikre sahip olduğu bir yapım. Uzun süredir yeni bir Matrix’i görmüyoruz ve piyasada onlarca yeniden yapım (remake, reboot) ürünü varken insanlar, “Neden Matrix de bunlardan biri olmasın?” diyor.

Şu sıralar John Wick olarak gönüllerde taht kuran Keanu Reeves, Wachowski kardeşlerin yeniden yönetmen olması durumunda olası bir Matrix 4’ün başrolünde yeniden oynayabileceğini açıklamıştı. Warner Bros’un ise bu konuya hiç sıcak bakmadığı biliniyor. Sonunda resmi bir açıklama geldi ve Matrix serisinin yeniden yapılacağı duyuruldu!

Anlayacağınız üzere Keanu Reeves ve Wachowski kardeşlerin olduğu bir Matrix 4 gelmiyor. Matrix serisi baştan çekilmek üzere tasarlanıyor. İyi haberimiz, kötü haberin  de habercisi oluyor maalesef. Yeni Matrix’in senaryosu Zak Penn’e emanet edilirken, baş rolü oynayacak ismin Michael B. Jordan olması düşünülüyor. Ne diyorsunuz? Sizce hayırlı bir haber mi oldu?

2017 yılında çıkacak oyunları görmek için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz. GeekGamerNews.com’u Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: