GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Maymunlar Cehennemi: Savaş incelemesi

Bir film serisinin daha sonuna geldik. Son film, son savaş! Maymunlar ve insanlar kendi nesillerinin devamı için son kez savaşacaklar.

İnsanlık alzheimer tedavisi için çözüm ararken bu aşırı zeki maymun olan Cesar’ı yarattı. Bu akıllı maymun soyu insanların geleceklerini tehdit eden bir virüse neden oluyor. Bu virüsü yok etmenin yolu maymunları yok etmek olduğunu düşünen Albay bu savaşta başarılı olabilecek mi?

Cesar bu sefer ne yapacak savaşı bitirebilecek mi? Gibi soruların cevapları filmde. Filmin artı ve eksi yönlerinden bahsedecek olursam aksiyon ve kurgu olarak film diğer serilerden aşağıda değil. Ayrıca kurgu da Cesar’ın ailesinin öldürülmesinden sonra “bir canavar istiyordun onu da yarattın” cümlesini duyarım sandım ama Cesar gene merhamet örneği göstererek insanlığa bir der verir gibiydi. Serinin bitişi de beni üzdü açıkçası. Umarım böyle güzel fikirlerin ve filmlerin devamı gelir. İyi seyirler!

Dilerseniz, 2017 yılında çıkacak oyunları görmek için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz. GeekGamerNews.com’u FacebookTwitterInstagramGoogle+ ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: