GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Netflix tarafından 2018’de yayımlanacak Türk dizisinin detayları

Baş rolde Çağatay Ulusoy’un olduğu yerli yapım dizi hakkında bütün detayları açıkladık!

Yıllardır özellikle Amerika bölgesinde yayın hayatını sürdüren dijital içerik platformu Netflix, son bir yıldır aktif olarak Türkiye’de. Özellikle Netflix üzerindeki popüler yapımları Türkçe alt yazılı olarak getirmesi ve Marvel’ın süper kahraman dizilerini Türklerle buluşturması ile gözdemiz olmaya başlayan platform, şimdi de yerli yapım bir dizi ile karşımıza çıkacak.

Yapımcılığını 03 Medya’nın ve dağıtıcılığını Netflix’in üstlendiği ilk yerli dizinin adı ve detayları henüz belli değil. Ama dizinin 2018 yılında yayımlanacağı ve baş rolde Çağatay Ulusoy’un olduğu kesinlik kazandı. Öte yandan dizinin konusu da belli oldu. Netflix’e göre hikaye, bir çeşit süper kahraman hikayesi olacak. Anadolu ve Türk tarihinden efsaneleri de içinde barındıracak olan dizinin hangi zaman diliminde geçeceği henüz belli değil.

Senaryoyu Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi’nden tanıdığımız Ercan Mehmet Erdem ve Suskunlar, Ezel gibi projelerde yer alan Pınar Bulut yazacak. Dizinin konusu hakkında detaylara girmek gerekirse, genç bir adam özel güçleri olduğunu keşfeder. Sanıyoruz ki kendisi Çağatay Ulusoy’un oynayacağı baş rol karakteri. Güçlerini keşfeden bu karakter, İstanbul’u yok etmek isteyen süper kötülerle karşılaşır ve insanlığı korumak için elindeki güçleri öğrenmeye çalışır ve bu kötüleri yok etmek için uğraşır.

Dilerseniz, 2017 yılında çıkacak oyunları görmek için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz. GeekGamerNews.com’u FacebookTwitterInstagramGoogle+ ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: