GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Origin Access için Premier üyelik başladı!

E3 2018’de duyurulan Orgin Access için Premier üyelik dönemi sonunda başladı!

EA’nin kendi oyunlarını aylık abonelikle sınırsız şekilde oynamanızı sağlayan Origin Access sistemi, sadece 1 yıl önceki EA oyunlarına kadar destek veriyordu. Yani Need for Speed: Payback, FIFA 18, Star Wars: Battlefront 2 gibi son çıkan EA oyunlarını oynayamıyorsunuz.

E3 2018’de ise Origin Access için Premier abonelik duyurulmuştu. Artık Origin Access “Basic” ve “Premier” olmak üzere ikiye ayrılıyor ve iki farklı fiyattan sunuluyor! Basic abonelik ile eskisi gibi çıkışından belli bir süre geçmiş EA oyunlarını halen oynayabiliyorsunuz. Son çıkan ve çıkacak oyunları oynamak için ise Premier üyesi olmanız gerekiyor!

Çok sevilen bu yeni dönem, an itibariyle Origin Access üzerinde kullanıma sunulmuş durumda. Origin Access Premier üyesi olanlar, Need for Speed: Payback, Battlefield 1, Star Wars: Battlefront 2, FIFA 18 gibi yeni çıkan bütün EA oyunlarını Basic aboneliğe göre biraz daha fazla ücret ödeyerek sınırsızca oynayabilecekler!

Origin Access: Premier’in en şahane yanı, yeni çıkacak diğer bütün EA oyunlarının da anında kütüphanenizdeki yerini alacak olması. Yani Premier aboneleri, FIFA 19, Madden NFL 19, Battlefield 5, Anthem gibi PC platformuna çıkan yeni EA oyunlarını çıktıkları gibi oynayabilecekler!

Origin Access: Basic aboneliğin fiyatı aylık 5 dolar, yıllık 30 dolar iken; Premier aboneliğin fiyatı ise aylık 15 dolar ve yıllık 100 dolar!

%d blogcu bunu beğendi: