GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Reklam verme

Bir yaşını dolduran GeekGamerNews.com, web site dışında Facebook, Twitter, Instagram, Youtube ve Twitch platformlarında da takipçilerine çeşitli içerikler sunmaktadır. Gerek web site, gerek sosyal medya istatistikleri ile 1 yılda iyi yol kat eden oluşumumuz, bünyesinde tecrübeli yazarlar barındırmaktadır.

Bu tecrübeli yazarların elinden çıkan günlük haberler, bilgilendirici makaleler, açıklamalı rehberler ve fazlası ile okuyucularımızın maksimum oranda bilgilenmesi temel gayemiz. Bu bağlamda web sitemizin Google AdSense haricinde ekstra bir reklam geliri yok. Gerek markanızı hitap ettiğimiz kitleye birçok farklı kanal üzerinden ulaştırmak, tanıtımını yapmak, gerekse de bizlere destek vermek için sitemize reklam verebilir, yahut inceleme için oyun veya ürünler ulaştırabilirsiniz! Ayrıntılı bilgi için “reklam@geekgamernews.com” adresine e-posta ile ulaşabilirsiniz.

Giray Saltuk ÖZEN / İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

gsaltuk@geekgamernews.com

Joya Network

2017’de faaliyetlerine başlayan Joya Network, Türkiye merkezli bir dijital medya ajansıdır. Joya Network sayesinde işletmenizin kurumsal web site, sosyal medya yönetimi gibi konularına çözüm bulabilir; bağımsız oyun, film, dizi veya çizgi roman geliştiricisiyseniz marka veya ürününüzün reklamı, çeşitli internet ihtiyaçları ve pazarlanması konusunda destek alabilirsiniz.

Joya Network, web siteler için hosting ve domain satın alımından WordPress tabanlı web site kurulumlarına; dijital pazarlamadan sosyal medya yönetimine, bağımsız geliştiricilere destekten kurumsal firmalara çözümlere kadar birçok farklı alanda destek sunabilmektedir.

Uzman desteği almak, iletişim ve iş teklifleri için “gsaltuk@geekgamernews.com” e-posta adresine başvuruda bulunabilirsiniz!

GeekGamerNews.com, Joya Network bünyesinde hizmet vermektedir! © 2017-2018 Tüm Hakları Saklıdır!

GeekGamerNews.com’u Facebook, Twitter, Instagram, Youtube ve Twitch üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: