GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Resident Evil: Final Chapter incelemesi

Efsaneler arasında yerini alan Resident Evil: Final Chapter’ı sizin için inceledim. Güzel bir veda oldu. Hoşça kal Alice!

İlk filminden itibaren bizleri içine alan korku, aksiyon türünde olan filmin son serisi efsane olmuş bence. İlk sahneden son sahneye kadar aksiyon, kovalamaca, gerilim sinemasever olarak beni heyecanlandırdı. Bunun kurgu olması insanlığın sonunu kontrollü olarak insan tarafından getirilmesi teması bu yıl ki bazı filmlerde gördüğüm bir tema. Bize bir şey mi demek istiyorsunuz diye sormadan edemeyeceğim.

Yapay zeka teknolojinin kötü taraflarını bir kez daha gördük. Havalandırmada çekilen sahneyi ben çok beğendim. Diğer zombi filmlerinde olmayan köpek gibi hayvanların zombileşmesi ve onlarla olan sahnelerin zengin olması filmde çok beğendiğim artılardı. Filmin önceki serilerini izlediyseniz bu bölümü seveceksiniz. Seriyi izlemeyenler içinse bence mutlaka izleyin. İyi seyirler!

Dilerseniz, 2017 yılında çıkacak oyunları görmek için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz. GeekGamerNews.com’u Facebook, Twitter, Instagram, Google+ ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: