GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Sonunda: Superman, Justice League’de resmi olarak ilk kez gözüktü

DC, Justice League için Superman’li ilk posteri yayımlayarak, uzun zamandır beklenen hasreti sonlandırdı!

Batman v Superman: Dawn of Justice filminin sonunda Doomsday tarafından öldürülen ve filmin en sonunda geri döneceğini çok kolay anladığımız Superman, resmi olarak Justice League kadrosunda bulunuyor. Yine de kendisinin “sözde” ölümü nedeniyle halen heyecanlı kalan hayranların heyecanını bozmamak adına, DC cephesinden filmde Superman’in yer aldığı hiçbir materyal gelmiyordu.

DC sonunda ezberini bozdu ve Superman’li ilk Justice League posterini yayımladı! Maalesef poster o kadar da ilgi çekici değil. Çoğumuz Superman’in siyah kostümünü giyeceğini düşünüyorduk. Rolü oynayan aktör Henry Cavill bile Instagram hesabından siyah kostümün bir kısmını göstermişti. Aslında halen filmde birden fazla kostümü giyme olasılığı var ama en çok düşünülen olasılık, reklam ve tanıtım boyunca siyah kostüm ile Superman’in kötü olduğu halinin lanse edilmesiydi. Neyse, buna da şükür!

Dilerseniz 2017 yılında çıkacak oyunlar2018 yılında çıkacak oyunlar ve 2017 yılında vizyona girecek filmler listelerine ilgili bağlantılardan ulaşabilirsiniz. GeekGamerNews.com’u FacebookTwitterInstagramGoogle+ ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: