GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Spider-Man evreninin spin-off filmleri hakkında yeni detaylar geldi

Spider-Man’in ilk spin-off filmi Venom’un çıkış tarihi ve ikinci filmin adı belli oldu!

Marvel ve Sony arasında yapılan yeni anlaşma sonucunda, Spider-Man karakteri ve Spider-Verse tam anlamıyla Marvel’a geri dönmüş ve Marvel Sinematik Evreni’ne dahil edilmişti. İlk etapta yeni bir Spider-Man üçlemesinin yapılacağının açıklanmasının ardından, daha önce de dedikodu aşamasında olan spin-off filmleri için de yeni detaylar geldi.

Spider-Man’i konu edinecek üç film, Marvel Studios tarafından yapılıyor. İlkinin zaten Homecoming olduğunu biliyoruz. Sony cephesi ise spin-off filmlerinin yapımcılığını üstleniyor ve şimdilik bunlardan iki tane gelecek. Birincisi, Venom ismiyle gelecek ve adından da anlaşılacağı üzere Venom karakterini konu edinecek. 05 Ekim 2018’de vizyonda olacak filmin yönetmeni ise Alex Kurtzman olacak. İkinci spin-off filminin ise King Pin ve Sinister Six’i anlatacağı açıklandı fakat ortada bir çıkış tarihi yok. Son olarak bu filmlerin Marvel Sinematik Evreni’ne dahil edileceğini ve yeni Spider-Man ile doğrudan ilişkili olacağını söyleyelim!

2017 yılında çıkacak oyunları görmek için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz. GeekGamerNews.com’u Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Kaynak: Gamespot

%d blogcu bunu beğendi: