GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Spider-Man: Into the Spider-Verse: Çıkış Tarihi ve Bütün Fragmanları

Spider-Man: Into the Spider-Verse önümüzdeki ay vizyona giriyor! İşte tüm detaylar!

Spider-Man’in Sony ve Marvel arasında yapılan anlaşmayla Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olması 2016’da sağlanmıştı. O zamandan beri Spider-Man’i ve kendi evreninden Vulture, Shocker gibi özel isimleri MCU bünyesinde görüyoruz. Bu sırada Sony, Marvel’ın kullanmadığı Venom, Morbius, Silver, Black Cat, Avcı Kraven gibi karakterlerle de kendi alternatif sinematik evrenini oluşturmak istiyor ve bu evren MCU’den bağımsız.

Bunlarla birlikte Sony’nin Spider-Man’i kullanma alanı giderek genişliyor. En son kendi oyun konsolu PS4’e özel çıkan oyun ile Peter Parker ile bir daha karşılaştık. Şimdi ise Peter dışında bir Spider-Man’i beyaz perdede göreceğiz: Miles Morales’ın Ultimate Spider-Man’i! Çizgi romanlarda alternatif evrende Peter Parker’ın ölümü sonrası farklı bir kostüm ile onun yerini almaya karar veren Miles Morales, yıllardır Ultimate Spider-Man olarak hayatımızda yer alıyor. Sony ise beyaz perdede hiç kullanılmayan bu karakteri animasyon filmi olarak MCU’den veya Venom’un kendi evreninden bağımsız olarak önümüzdeki ay vizyona sokacak.

Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün ana kahramanı Miles Morales. Miles’ın evreninde Kingpin boyutlar arası bir cihaz ele geçiriyor ve birçok alternatif evrenden Spider-Man’i şans eseri bir noktada buluşturmayı başarıyor. Miles’ın Ultimate Spider-Man’i, Peter’ın orijinal Spider-Man’i, Spider-Gwen, Spider-Man Noir ve daha fazlası animasyon filminde karşımıza çıkıyor!

Spider-Man: Into the Spider-Verse, 14 Aralık 2018’de tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de vizyona girecek! Haberimizden filmin tüm fragmanlarına ulaşabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: