GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Pacific Rim: Uprising ön incelemesi

Bilimkurgu alanında çekilen konusuyla benzersiz olan bir film olan Pasific Savaş filminin ikincisi çekilmeye başlanmış. Ön incelemesi makalenin devamında.

Bir çok filmde uzaylılar hep gökyüzünden gelirken ilk defa bir defa yeraltından geldiler. Kaujular. İlk filmin sonunda bir devam filmi beklemiyordum açıkçası. Çünkü gedik kapatılmış, tehdit bertaraf edilmişti. Şimdi yeni filmim fragmanını görünce heyecanlandım. Dediğim gibi ilk film konusuyla benzersizdi.

Fragmanda hayal kırıklığına uğradığımı belirtmek istiyorum ama. İlk filmdeki kahramanları görmedim. Becket ve Mako Çingene Pembesi’nin pilotları değiller gibi görünüyor. Gerçi ilk fragmandan kestirip atmak istemem. Ama öyle değilse bunu açıklamaları gerekiyor.

2018 de vizyona girecek filme ilk filmin hatırına gideceğim. İçimde merakta var bu sefer kime karşı savaş olacak. Umarım ilk filmin üstüne çıkarlar. Böyle bilimkurgu filmlerini izlemek güzel oluyor. İyi seyirler.

Dilerseniz, 2017 yılında çıkacak oyunları görmek için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz. GeekGamerNews.com’u FacebookTwitterInstagramGoogle+ ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: