GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Transformers: The Last Knight İncelemesi

Hemen hemen herkesin bildiği Transformers serisinin beşinci filmini sizler için inceledim.

Filmin hikâyesi çok güzel ve güzel kurgulanmış. Bununla birlikte aksiyonu bol olan sahneler daha çok olsaydı hiç fena olmazdı. Filmde insanların Autobot’lara olan güveni azalmış olması biraz nankörlük gibi geldi bana. Öte yandan Optimus Prime’ın yaratıcısıyla karşılaşması ve yaratıcısının onu tekrar programlaması hikayeye ayrı bir boyut katmış.

Autobot’ların tarihinin çok eskiye dayandığının bu filmde bir daha görmüş oldum ki aldığım duyumlara göre de Antik Roma dönemine kadar ineceklermiş. Küçük kızın ve küçük robotunun cesareti de umulmadık taşın baş yaracağı mesajını insanlara bir kez daha verdi. Ayrıca Optimus’un Bumblebee’nin sesiyle eski haline dönmesi de arkadaşlığın önemini bir kez daha ortaya koydu.

Belli ki filmin devam serisi gelecek ve devam filminde nasıl bir konu olur göreceğiz. Fikrimi söylemem gerekirse Optimus Prime’ın daha zorlu bir düşmanla karşılaşması gerekiyor. Çünkü 5 filmde de Megatron ve arkadaşları vardı. Bir başka Transformers filminde görüşmek üzere. İyi seyirler!

Dilerseniz, 2017 yılında çıkacak oyunları görmek için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz. GeekGamerNews.com’u Facebook, Twitter, Instagram, Google+ ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: