GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Web sitemizin sunucu sponsoru Güzel Hosting

Web sitemizin sunucu sponsoru Güzel Hosting oldu!

10 Mart 2017’de yayın hayatına başlayan GeekGamerNews.com, Joya Network bünyesinde diğer partner web sitelerimiz ile hizmet vermektedir. Geçtiğimiz 1 yılda hedefimizin üstünde büyüyen ve sizler gibi çok değerli takipçilere kavuşan web sitemiz, sizlerin sayesinde geleceğe daha umutla bakmaktadır.

Her geçen gün büyüyen GeekGamerNews.com için sunucu giderleri de aynı oranda büyümekteydi. Sizleri düşünerek kapsamlı bir analiz yaptık ve Güzel Hosting ile sunucu giderlerimiz için bir sponsorluk anlaşması yapmayı uygun gördük. Yapılan yeni sponsorluk anlaşması ile GeekGamerNews.com çok daha kaliteli bir alt yapıya geçeceği için sizlerin web sitemize ulaşma ve gezinme hızınız da aynı oranda artmış oldu. Ayrıca web sitemize gelen SSL sertifikası ile çok daha güvenli bir web deneyimini sizlere ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Peki Güzel Hosting kimdir?

2008 yılından beri bu sektörde olan Güzel Hosting İnternet Hizmetleri, alanının öncü firmalarından biri olarak İstanbul merkezli bir alan adı, hosting ve sunucu barındırma firması. %99 uptime garantisi veren firma, alanında dünya devi olan pingdom.com firması ile ortak hareket ederek müşterilerine uptime konusunda %100 şeffaf istatistiksel bilgiler vermeyi başarıyor.

Kazançlarının yine %95 kadarını daha iyi sunucu, donanım, yazılım vb. şeyleri almak için yatırım amaçlı harcayan Güzel Hosting, alanında tecrübeli ve profesyonel bir teknik destek ekibine de sahip. 7/24 çevrim içi destek veren şirket, ortalama 10 dakikalık cevaplama süresi ile kimseyi bekletmediği gibi doğru ve faydalı bilgiler, yönlendirmeler de sağlıyor.

Güzel Hosting sayesinde yeni alan adı satın alabilir, mevcut alan adınızı transfer edebilir veya yönlendirebilir, hem Türkiye hem de Avrupa merkezli Linux ve Windows tabanlı onlarca farklı hosting paketlerinden birini seçebilirsiniz! Hosting paketlerini WordPress, Premium, Kurumsal, Radyo, E-Posta gibi konulara özel olarak odaklayarak müşterilere çeşitli paketler sunan firma, ayrıca isteyenlere Linux ve Windows olmak üzere yine Türkiye ve Avrupa merkezli Reseller çözümleri de sunuyor.

Ayrıca Güzel Hosting üzerinden yine Türkiye ve Avrupa merkezli Linux VPS, VDS, sunucu kiralama ve sunucu barındırma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bünyelerinde yer alan Rapid SSL, Comodo SSL ve GeoTrust SSL çözümleri ile de web siteniz ve ziyaretçilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. E-Ticaret sektörüne girmek isteyenlere paket çözümler de sunan Güzel Hosting, web siteleriniz için cPanel ve phpmyadmin alt yapılarını kullanıyor, oldukça kolay ve modern bir alan adı, hosting ve e-posta yönetim panelleri sunuyor.

Ücretsiz Hosting fırsatı!

Güzel Hosting üzerinden alan adı alan herkes, “Ücretsiz Hosting” kampanyasından da faydalanabilirler! Alan adının boşta durmasını istemeyenler, firma kartvizit sayfaları, kişisel sayfalar ve basit kullanımlar için ekstra bir hosting paketi satın almadan firmanın sağladığı ücretsiz hosting avantajını kullanabilir, boş veya sade alan adı park sayfalarından kurtulabilirler!

Bu kadar konuştuk, şimdi icraat zamanı! GeekGamerNews.com ve Güzel Hosting partnerliğinde devasa bir internet sitesi rehberi hazırlıyoruz. “5 Adımda Sıfırdan Web Site Kurulumu” isimli rehberimiz sayesinde bu konularla hiç alakanız olmasa dahi çok kolay bir şekilde alan adı ve hosting satın alabilecek, sitenize WordPress, Joomla, vb. sistemleri yükleyerek Google AdSense, Google News, Google Search Console gibi kayıtları yapabileceksiniz. Rehberimiz şuan hazırlık aşamasında ve 01 Nisan 2018’e kadar yayımlanacaktır! Bizi takip etmeyi unutmayın!

GeekGamerNews.com Hakkında

10 Mart 2017’de yayın hayatına başlayan GeekGamerNews.com; oyun, teknoloji ve sinema başta olmak üzere kendisini Gamer ve Geek olarak tanımlayan kitleye doğrudan hitap eden bir oluşum. Amacımız, doğru ve güncel haberleri hızlı bir şekilde değerli takipçilerimize ulaştırmakla beraber, deneyimli editörlerimiz ve sosyal medya yöneticilerimizle birlikte sizlere en samimi ortamı sunmak.

Web sitemiz üzerinde çeşitli konularda yazılmış makaleler, listeler ve incelemeler ile takipçilerimize doğru ve geniş bir bakış açısı sunmak istiyoruz. İncelemelerimiz ise oyun, donanım, yazılım, uygulama, film, dizi, çizgi roman gibi birçok farklı alana yayılmaktadır. Ayrıca GeekGamerNews.com, bünyesinde barındırdığı Türkçe yamalar, Android ROM’ları ve karşılaştırma yazıları ile takipçilerine geniş bir oyun ve teknoloji arşivi sunmaktadır. Twitch ve Youtube yayınları ile de gündemden asla geri kalmamayı amaçlıyoruz.

Her hafta düzenli olarak oyun ve teknoloji sektöründeki indirimleri de yayımlamayı amaç edinen oluşumumuz, çalışmalarımız sayesinde birçok takipçisine avantajlı fırsatları yakalama şansı sunmuştur. Yayımladığımız kampanya duyurularıyla yetinmeyen GeekGamerNews.com, kendi başlattığı birçok kampanya, yarışma ve etkinlikler ile de okuyucularını sevindirmiş, sevindirmeye de devam edecektir. Ayrıca Türk yazılım geliştiricilerine de büyük önem veren ekibimiz, bizlere ulaştığınız takdirde her türlü yerli oyun ve yazılımlara sitesinde yer verecektir.

Uluslararası arenada büyümek isteyen GeekGamerNews.com, ileride başlatacağı GGN English, GGN France, GGN Spain, GGN Italy, GGN Russia ve GGN Germany ile de Türkiye’de başlattığı bu hareketi yabancı takipçilerine de yansıtacaktır. Gerek Türkiye ayağımız, gerekse de yurt dışı ayaklarımızda çalışmak için “gsaltuk@geekgamernews.com” e-posta adresine başvuruda bulunabilirsiniz!

Joya Network Hakkında

2017’de yayın hayatına başlayan Joya Network, İstanbul merkezli bir sosyal medya ajansıdır. Bünyesinde barındırdığı web siteleri ile yerli ve yabancı takipçilerine çeşitli sektörlerde doğru ve güncel bilgiyi vermeyi amaç edinen kuruluş, profesyonellerle çalışmayı kendisine amaç edinmiştir. Joya Network’e ulaşarak sosyal medya hesaplarınız, Youtube / Twitch kanallarınız, web site ve bloglarınız için doğru ve avantajlı yardımı alabilir, bu devasa internet sektöründe hızlı adımlarla basamakları çıkabilirsiniz.

Uzman desteği almak, iletişim ve iş teklifleri için “gsaltuk@geekgamernews.com” e-posta adresine başvuruda bulunabilirsiniz!

GeekGamerNews.com, Joya Network bünyesinde hizmet vermektedir! © 2017-2018 Tüm Hakları Saklıdır!

GeekGamerNews.com’u FacebookTwitter ve Instagram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

%d blogcu bunu beğendi: