GeekGamerNews.com

Sinema ve oyun severlerin günlük dozu!

Yazar olmak ister misiniz?

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Oyun, sinema ve teknoloji alanlarında faaliyet gösteren GeekGamerNews.com, kısıtlı reklam imkanına ve yazar kadrosuna sahip. Kalitemizi arttırmak ve sektörde daha büyük oynayabilmek için kendine güvenen, disiplinli, yaptığı işi seven yazar ve sosyal medya yöneticisi arkadaşlara ihtiyacımız var.

Günlük haber, makale, liste, rehber gibi içerikleri yazabilecek içerik yazarı, bu içerikleri kontrol edebilecek editör ve sosyal medya ağlarımızı yönetebilecek sosyal medya yöneticisi arkadaşlara kapımız her zaman açık!

Yaşınız, nerede oturduğunuz, geçmişiniz, tecrübeli olup olmadığınız hiç önemli değil. Yeter ki yapmak istediğiniz işi severek yapmak isteyin, acemiyseniz bu işi öğrenmek isteyin ve bir oyun, sinema ve teknoloji aşığı olun! Bizlere işini seven, bu işi gönülden yapacak ekip arkadaşları lazım.

Sizlerle açık olmak istiyoruz. Maalesef Google AdSense haricinde şuan için hiçbir reklam kaynağımız yok. O reklam kaynağı da mevcut kadronun ihtiyaçlarını bile karşılamıyor. Web sitemizin aylık giderlerini, incelemek için temin edilmesi gereken oyunları ve ürünleri ve daha birçok şeyi kendi cebimizden karşılıyoruz. Ekip üyesi olarak gelecek arkadaşın da ilk süreçte gönüllü olarak çalışması, herhangi bir maddi karşılık beklememesi gerekiyor.

Peki bu hep böyle mi sürecek? Elbette hayır. Amacımız bu sektörün en önemli isimlerinden biri olmak ve haberciliği hak ettiği seviyeye çıkarmak. Sizler gibi bu işi gönülden severek yapacak iyi bir kadro ile birlikte var gücümüzle çalışacağız. Reklam olanaklarımızı genişletecek, istatistiklerimizi arttıracağız. Bu sayede çalışan tüm kadromuz güzel bir ofis eşliğinde ücretli ve sigortalı olarak çalışmaya devam edecek. İleride yeni bir maaşlı eleman almaktansa, bizlerle gönüllü olarak çalışan dostlarımızı maaşlı eleman konumuna getirmek bizim için bir şereftir.

Başvuru yapmak ve detaylı bilgi öğrenmek için “gsaltuk@geekgamernews.com” adresine başvurabilirsiniz!

%d blogcu bunu beğendi: